מקלחונים מזכוכית | זכוכית למקלחון

מקלחונים מזכוכית ועיצוב חלל האמבטיה נכנסו בשנים האחרונות גם הוא לחלק חשוב בנישת עיצוב הבית. חדרים רטובים הינם חללים האמורים להשרות עלינו רוגע, ביטחון, פתיחות וחופשיות, מקום שבו אנו מסיימים את היום שעבר עלינו ומתחילים בו כל בוקר יום נוסף. תחושת הפתיחות והמרווח ניתנת בעזרת השימוש בזכוכית. הזכוכית הינה שקופה אקסטרה קליר 8 מ"מ מחוסמת לפי תו תקן ישראלי, מגיעה יחד עם פרזול מותאם.

הדפסה על זכוכית

לרוב, מקלחונים מגיעים שקופים לחלוטין אבל גם הם ניתנים להדפסה, יש אפשרות להדפיס הדפסים שקופים ולא אטומים לחלוטין וככה לשחק עם שקיפויות ומרקמים בחלל האמבטיה, כמו כן ניתן להדפיס תמונת אווירה על גבי כל הזכוכית, בהדפסה ישירה וככה לקבל אטימות מוחלטת במקלחון ואווירה שונה בחלל כולו. הדפסה על זכוכית למקלחון נעשית בהתאמה אישית למבנה האמבטיה ולבקשת הלקוח.

עיצובי זכוכית למקלחונים

רואים שקוף
מתלבטים באשר לבחירה זכוכית מקלחון – כדאי שתעשו את זה נכון: קראו על המאפיינים של זכוכיות כאלה ויתכן שתבחרו להפוך את אותה זכוכית למעט אחרת

אחד הדברים שסביר להניח עמו סביר להניח שיסכימו מרבית בעלי המקצוע הוא, כי זכוכית למקלחון עמידה ובנויה לתלפיות. זאת, בעיקר כאשר חוששים מפני החלקה במקלחת, משום שהמארז הדקיק אינו ממוסגר היטב ועשוי ליפול או להיסדק למיליון חתיכות. יתכן ומצב זה היה עלול לקרות בעבר, כאשר לא השתמשו בזכוכית מחוסמת.

כיום, הסטנדרט של זכוכית מקלחון הוא היותה מחוסמת. לכן, היא מאפשרת הקמה של אזור רחצה נעים, נוח ובטוח. הזכוכית מיוצרת בצורת לוחות, אותן ניתן לעגן על הרצפה ולקבע היטב אל הקיר. לוחות הזכוכית עמידות ביותר. כמו כן, ניתן למצוא מערכות זכוכית למקלחון בגימורים שונים, שמאפשרים להפוך אותה לבטוחה עוד יותר.

זכוכית למקלחון יכולה להיות הרבה יותר מלוח שקוף שמונע מהמים להתפזר סביב במהלך המקלחת. מדובר באמצעי עיצובי לכל דבר. רבים מבקשים להעניק לחדר האמבטיה מראה יוצא דופן. לכן, במקום לבחור בלוחות העשויים זכוכית שקופה בדומה לכולם, הם פונים להדפסה על זכוכית ומעצבים לעצמם מקלחון שמשקף את אישיותם הייחודית. משום האפשרות להדפיס על הזכוכית עיצובים שונים בהתאמה אישית, ניתן ליצור מראה מהוקצע בחדר האמבטיה. כך, ניתן לשלב על הזכוכית עיצוב פסיפס, ויטראז' או זכוכית שכולה צבע שמאיר מדי בוקר.

יש לציין שהתאמה אישית של מקלחונים מזכוכית מאפשרת לבחור בגובה וברוחב הדרושים לממדי החדר כמו גם למשתמשים בו.

חדרי רחצה מזכוכית

מקלחון זכוכית

דלתות זכוכית מעוצבות