כיום ניתן להבחין יותר ויותר באנשים אשר מחפשים איש מקצוע – מעצב פנים שינחה, ידריך, ימליץ וייעץ בזמן עיצוב הבית. המבחר העצום של הצבעים, החומרים, הריהוט והאקססוריז בהחלט זקוקים ליד ועין מקצועית שתשלב ותתאים בניהם. המון חללים בבית לעיתים נשארים ללא פתרון, אזורים מוזנחים שלא נמצא להם פתרון פרקטי, וברוב המקרים הפרקטי מגיע ללא העיצוב, תלוש מהקונספט של החלל. אנחנו בחברת Any print נכנסים לתמונה כדי להשיג לכם פתרונות עיצובים לבית!

החלל שלך באמבטיה קטן?

אין מקום מיועד למכונת כביסה והמייבש?הכל נמצא יחד? לנו יש את הפתרון עבורך. קירות מחיצה מזכוכית מחוסמת – שקופים או אטומים,מודפסים או צבועים, אשר יחלקו את החלל בעיצוב חדשני, יוקרתי והמיוחדבו הוא שאפשר להתאים את ההדפסה לעיצוב חלל שכבר קיים בפועל.חברת Anyprint תמצא עבורכם פתרונות עיצובים לבית

רוצים שונה וייחודי?

הכיור באמבטיה ובשירותים בדרך כלל מונח על גבי לוח שיש או ארון מעץ,אנחנו מזמינים אתכם לחלום עלזכוכית מודפסת בכל תמונה שרק תרצו ומעליה הכיור שלכם יונח. לא צריך להתפשר על צבעים יותר או טקסטורות. והניקוי הוא פשוט וקל.

רוצים פרקטי ומעוצב?

פתרונות עיצובים לבית עבור המזווה שלך במטבח פתוח לחלל המטבח? ארון החשמל בבית חשוף לכל מי שנכנס אליכם? אצלנו ניתן למצוא דלתות מזכוכית מחוסמת אשר יחצצו בין מה שצריך לראות למה שאתם לא רוצים שיראו. וכל זאת ניתן למצוא עם הדפסה מיוחדת של כל תמונהאשר תחפצו בה.

מה עם לחדש? ולשנות?

רוצים להחליף את פינת האוכל שלכם? פלטת העץ שרוטה ופגומה כבר?

לנו יש פתרון – פלטת זכוכית מודפסת שתונח על גבי השולחן הקיים עם הדפס משגע אשר אתם תבחרו. תשדרג בין רגע את אותו השולחן ישן למשהו עכשיו , חדשני ויוקרתי. לילד בחדר אין שולחן מחשב? רוצים משהו יצירתי ולא סטנדרטי עבורו? פלטת זכוכית מודפסת המונחת על רגלי חמור מעץ או מתכת יכול להיות פתרון פרקטי, שיקי ומיוחד עבורכם.