חיפוי קיר למטבח – למה כדאי?

המראה המעוצב והיפה הוא רק יתרון אחד של חיפוי קיר למטבחים, שגם מונע את הכתמת הקירות וחוסם מפני נזקי מים
חיפוי קיר למטבחים לוקחים חלק משמעותי בהוספת ערך אסתטי למרחב. עם כל כך הרבה אפשרויות, גדלים, צבעים, סגנונות ועיצובים לבחירה, ניתן להתאים את החיפוי המושלם לסגנון העיצוב האהוב והרצוי. כמו כן, ניתן לבחור בחיפוי שיעלה בקנה אחד עם פלטת הצבעים בצורה אופטימלית או לערבב סגנונות וליצור מראה אקלקטי עם פלטת צבעים שונה לחלוטין. בכל מקרה, הבחירה בחיפוי קיר למטבחים היא הדרך לייצר הצהרה עיצובית או לייצר גישה עדינה יותר שמשתלבת בחלל כולו.

המראה היפה הוא רק יתרון אחד ובלי קשר לעיצוב החיפוי ולחומרים ממנו הוא עשוי עצם התקנת חיפוי קיר למטבחים מציעה מספר יתרונות. המטבח הוא מקום בו ניתן לנסות מתכונים חדשים. כך, בסופו של דבר, נהנים מפינוקים משובחים אחרי כל עבודת ההכנה, האפיה והבישול. אלא שבדרך כלל נדרשים להתמודד עם בלגן. בין אם מדובר ברוטב עגבניות שהותז ובין אם בטיפות של קפה, החשש מהכתמת הקירות מבהיל ביותר.

למרבה המזל, חיפוי קיר למטבחים נועד במיוחד לרגעים כאלה. אין צורך לדאוג, משום שכל חיפויי הקיר עמידים בפני כתמים. הניקוי של רוב החיפויים קל ודורש מטלית רטובה או נוזל להברקת חלונות ומגבון נייר. בתוך שניות, החיפוי יראה כמו חדש.

כמו כן, כשצנרת מים עוברת בקירות במטבח הביתי תמיד יש סיכון לנזקי מים. גם הכמות הקטנה ביותר של מים או לחות עלולה לגרום לנזק. חיפוי למטבח הוא מחסום נהדר שמוסיף שכבת הגנה המונעת נזקי מים יקרים.

AnyPrint – פתרונות עיצוב לבית ולמטבח

עיצוב המטבח הפך להיות בשנים האחרונות חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית עצמו. חיפוי קיר למטבחים הפך להיות חלק בלתי נפרד מעיצוב המטבח ועיצוב הבית כולו. חיפוי למטבח כולל עיצוב לפי צבעים או גיבוש קונספט ייחודי הפך לדרך חשובה עבורנו נותני השירות בתחום להגיע לליבו ולתשוקותיו של הלקוח המגיע אלינו בבקשה להכוונה עיצובית. כיום ניתן לראות יותר ויותר שחלל המטבח אינו חלל סגור כפי שהיה נהוג פעם והפך להיות כחלק מהחלל המרכזי של הבית  הסלון. אפילו לעיתים לחלק החשוב ביותר בבית כולו, המקום שמרכז את כל בני המשפחה ומפעיל את כל חושינו, חוש הריח מהריחות הנפלאים היוצאות ממנו, חוש הטעם למאגר הטעמים והמרקמים שנוצרים בו, חוש השמיעה הצליל הנפלא הזה של בצל שמטוגן לו רעש החיתוך ולרוב האנשים שממלאים אותו, אז נשארנו עם החוש האחרון – חוש הראיה, כמו שהאוכל שאותו אנחנו מכינים במטבח צריך להיראות לנו בעין ככה החלל שבו אנו מבשלים צריך להיות מסוגנן, מיוחד, מזמין, יוקרתי, פשוט, נקי, נוח, קל לניקוי.

וכאן אנחנו נכנסים  Any print באה להגשים לכם את החוש השישי חוש הראיה באמצעות חיפוי מטבח מעוצב לפי בחירתכם , ניתן לבחור סוגים שונים של עיצובים וסגנונות . ניתן לבחור את המראה הנקי, המבריק, היוקרתי – זכוכית. חיפוי הזכוכית נכנס בשנים האחרונות לכל בית, לכל משרד, לכל נישה עיצובית המחפשת שדרוג וחדשנות. חיפוי הזכוכית מגיעים בזכוכית של 6 מ"מ אקסטרה קליר שמטרתה לשמור על הצבע המקורי של ההדפס. הזכוכית מחוסמת לפי תו תקן ישראלי וניתנת לניקוי מהיר וקל, יכולה להגיע בכל הצבעים ובכל ההדפסים שרק תחלמו, אצלנו ניתן למצוא מאגר ענק של קונספטים ורעיונות לחיפוי מטבח, כמו כן ניתנת האופציה לשבת עם מעצב לייעוץ והכוונה אישית.